Sıkça Sorulan Sorular

Temalar, İçerik Yönetim Sistemleri için geliştirilen arayüzlerdir. (örneğin WordPress, Shopify, OpenCart gibi). Bu arayüzleri cüzi ücretlerle satın alarak, birkaç dakika içinde kendi sisteminize entegre edebilirsiniz. Projelerinizi özgün ve uygun fiyatlı bir şekilde geliştirmenize olanak tanır.

Eklentiler, İçerik Yönetim Sistemleri (örneğin WordPress, Shopify, OpenCart gibi) özel olarak geliştirilen ek fonksiyonları barındıran yazılım parçalarıdır. Bu eklentiler, temel sistemlere eklenerek daha fazla özellik ve esneklik sağlar. Eklentiler, kullanıcılara cüzi ücretlerle sunularak, birkaç dakika içinde kurulum ve entegrasyon imkanı sunar. Bu sayede projelerinizi daha özgün ve uygun fiyatlı bir şekilde geliştirmenize olanak tanır.

Ödemenizin ardından birkaç saniye içinde özel lisansınız oluşturulacak ve tema / eklenti dosyaları mail adresinize gönderilecektir. Aynı zamanda müşteri panelinizden de bu dosyalara kolayca erişebileceksiniz.

Birlikte gelen dökümantasyon ve kurulum paketi ile birkaç dakikada tamamlayabilirsiniz. Site24, dilerseniz ilk kurulumu ücretsiz olarak gerçekleştirebilir. Destek sisteminden bildirim göndermeniz yeterlidir.

Site24 üzerinden %100 güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz. 256 Bit SSL ve PCI-DSS güvenlik önemleri ile sanal/banka/kredi kartınız ile satın alabilirsiniz.

Site24'ün sunduğu tüm hizmetler, 6 ay destek paketi ile birlikte gelir. Bu süre zarfında talep sistemi üzerinden 7/24 destek alabilirsiniz. Tüm talepler maksimum 24 saat içerisinde çözülmektedir.

6 aylık destek süreniz sona erdiğinde hizmetinizde hiçbir kesinti olmayacaktır. Artık ekibimizden destek alamaz ve otomatik güncellemelerden faydalanamazsınız. Opsiyonel olan bu paketi eğer ihtiyacınız olur ise istediğiniz bir zaman yenilenebilir şekilde panelinizde bulabilirsiniz.

Tema / Eklentiler için kullanım hakkınız ömür boyudur ve sizden hiçbir zaman ekstra ücret istenmeyecektir. Ekstra modifikasyonlar, ekstra kurulumlar ve destek paketi hariç olmak üzere aksi belirtilmedikçe Site24'ün tüm hizmetleri tek ödeme / ömür boyu (Lifetime Licenses) kullanım sunar.