Essentials24+

Essentials24
Essentials24

Essentials24

WooCommerce'in Tek Bir Ödeme ile Tüm E-Ticaret Gereklilikleri

(5 Puan)
45 Sipariş Ücretsiz Kurulum

Açıklama:

Essentials24+, e-ticaret sitelerinde olması gereken tüm özellikleri barındıran, kullanıcı deneyimini kolaylaştırmak için geliştirilen bir eklentidir. özelleştirme kolaylığı sağlar ve işletmelerin ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm sunar.

Artık Ekstra Eklentilere veya Gereksiz Maliyetlere Gerek Yok! 🎉 10+ in 1!

E-ticaret web sitenizi bir üst seviyeye taşıyın. Artık gereksiz eklentilerle gelen karmaşık ve güvenlik sorunlarına neden olan özelliklerle uğraşmanıza gerek yok. İhtiyacınız olan tüm gelişmiş ve kullanımı kolay temel gereksinimler burada.

Basit, kolay ve profesyonel.

 • Yayınlanma Tarihi:21.12.2023
 • Güncellenme Tarihi:01.01.2024
 • Versiyon:1.0.0
 • Teknolojiler:HTML5, CSS3, Bootstrap 5, jQuery, PHP, SASS
 • Tarayıcı Uyumluluğu:Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge, IE11
 • Eklenti Uyumluluğu:Iyzico, PayTR, WooCommerce, Product Vendors, Iyzico Pazaryeri, ACF, ParamPos, Tüm Eklentiler
 • PHP Sürüm Uyumluluğu:PHP 7.3, PHP 7.4, PHP 8.0, PHP 8.1
 • CMS Uyumluluğu:Wordpress 6.0+, WooCommerce 8.0+, Tüm Güncel Sürümler
 • Dökümantasyon:Mevcut
 • Responsive Tasarım:%100 Responsive (Masaüstü, Tablet, Telefon)
 • Dosyalar:CSS / JS Dosyaları, PHP Dosyaları

Lisans

Kurulum

Destek

MERHABA2024 Yıl boyunca net %24 indirim!

0.00 TRY0.00 TRY (*Tek ödeme, sınırsız lisans, ömür boyu kullanım.)

₺0.00'den başlayan taksitlerle...
Demo İncele

WooCommerce Premium Eklenti

Tüm gelişmiş e-ticaret gereksinimlerinizi karşılayan kapsamlı, kullanıcı dostu bir paketi benimseyin. Hepsi bir arada çözümümüzle birden fazla eklentiye ihtiyacı ortadan kaldırabilir, hem zaman kazanabilir hem de müşterileriniz için sorunsuz ve güvenli bir alışveriş deneyimi sağlayabilirsiniz.

Essentials24’ün sunduğu gelişmiş özellikleri keşfedin ve e-ticaret sitenizi yukarı taşıyın.

Tüm temalar ve eklentilerle %100 uyumluluğu garanti ediyoruz ve herhangi bir uyumsuzluk durumunda ücretsiz çözümler sunuyoruz. Bu özelliklerin hepsi, e-ticaret sitenizi daha verimli, kullanıcı dostu ve rekabetçi hale getirmek üzere tasarlanmıştır. E-Ticaret sitenizi WooCommerce eklentisi Essentials24 ile büyütün.

Anında Canlı Arama (Ajax Arama)

Müşterilerinizin ürün aramalarını hızlandırın – Ajax Arama ile gerçek zamanlı sonuçlarla kolaylık ve verimlilik sağlayın.

Anında Canlı Filtreler (Ajax Filtreler)

Ajax Filtrelerin gücüyle müşterilerinize kategori, fiyat veya diğer kriterlere göre ürün aramalarını kişiselleştirin, hızlı dönüşler alın.

Marka Sistemi

Ürünlerinizi markalara göre düzenleyerek müşterilerinize güvenilir markaları tanıma ve tercih etme imkanı sunun.

Sosyal Paylaşım

Ürünlerinizi sosyal medyada paylaşımı kolaylaştırın – müşterilerinizin favori keşiflerini genişletin ve daha fazla müşteri çekin.

Gelişmiş Bildirimler

Modern ve hızlı pop-up bildirimlerle müşterilere kaydetme, güncelleme, ekleme veya silme gibi eylemlerde anında bilgilendirme sağlayın. Kolayca.

Hızlı Satın Alma

Alışveriş sürecini basitleştirin – Hızlı Satın Alma ile adımları azaltın, sepet terkini önleyin ve dönüşüm oranlarını yükseltin.

WhatsApp ile Sipariş Verme + Sohbet

Müşterilere doğrudan WhatsApp ve canlı sohbet aracılığıyla sipariş ve destek imkanı sunun – müşteri etkileşimini artırın.

İndirim Rozeti

İndirimli ürünleri vurgulayın – çekici İndirim Rozeti ile müşterilerinizi özel fırsatları keşfetmeye teşvik edin.

Gelişmiş Ürün Çeşitliliği

Klasik varyasyonlara ek olarak, ürün çeşitliliklerini kutu formatında göstererek kullanıcı deneyimini artırın ve satışlara odaklanın.

Miktar (Minimum/Maksimum Düğmeler)

Kullanıcılara ürün miktarlarını ayarlamada kolaylık sağlayın – + ve – düğmeleriyle alışveriş deneyimini kontrol edin.

Tema Kurulum Adımları

İndir

Tema dosyalarınıza ödemenizi takiben müşteri panelinizden ve mail adresinizden erişebilirsiniz.

Yükle

Wordpress Panel üzerinden yükleyebilir ve tüm eklentiler ile birlikte aktif edebilirsiniz.

Lisans

Size özel oluşturulan lisans kodunuzu aktif edebilir ve tek tık ile demo aktarabilirsiniz.

Kullanım

Sınırsız sitede ömür boyu kullanım hakkına sahipsiniz. En güncel sürümler ile kullanabilirsiniz.

WooCommerce Eklenti Özellikleri

• Anında Canlı Arama (Ajax Arama)
• Anında Canlı Filtreler (Ajax Filtreler)
• Marka Sistemi
• Sosyal Paylaşım
• Gelişmiş Bildirimler
• Hızlı Satın Alma
• WhatsApp + Sohbet üzerinden Sipariş
• İndirim Rozeti
• Gelişmiş Ürün Varyasyonu
• Miktar (Minimum/Maksimum Düğmeler)

ve daha fazlasını geliştirmeye devam ediyoruz…

Tüm temalar ve eklentilerle %100 uyumluluk sağlıyoruz ve herhangi bir uyumsuzluk durumunda ücretsiz çözümler sunuyoruz. 🤝

Tüm bu özellikler, e-ticaret sitenizi daha verimli, kullanıcı dostu ve rekabetçi hale getirmek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Essentials24+ ile işinizi büyütün ve sorunsuz bir e-ticaret deneyiminin tadını çıkarın.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkıcı ürün aramalarına veda edin. Yenilikçi Ajax Arama özelliğimiz, müşterileriniz için yeni bir seviyede kolaylık sunar. Sonsuz ürün listesini karıştırmaya son—gerçek zamanlı arama sonuçlarımız hızlı ve verimli ürün keşfini garanti eder. Gelişmiş teknolojimiz, müşterilerin istedikleri ürünlere anında erişmelerini sağlayarak alışveriş deneyimini iyileştirmenin yanı sıra müşteri memnuniyetini ve bağlılığını artırır.

Müşterileriniz için alışveriş deneyimini Ajax Filtrelerin gücüyle dönüştürün. Kategori, fiyat veya diğer kriterlere göre ürün aramalarını sıkıntısız bir şekilde filtre edebilirler, böylece sorunsuz ve kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi oluşturabilirsiniz.

Ürünlerinizi markalara göre kolayca düzenleyerek müşterilere belirli markaları tanıma ve güvenme konusunda yardımcı olun. Marka sadakatini ve tanıma seviyelerini yükselterek daha çekici bir alışveriş deneyimi elde edin.

Ürünlerinizin görünürlüğünü artırın ve sorunsuz sosyal paylaşımı etkinleştirerek müşterilerin favori keşiflerini sosyal medya platformlarında kolayca paylaşmalarına olanak tanıyın, böylece erişiminizi genişletip daha fazla müşteri çekebilirsiniz.

Özelliklerimiz modern ve hızlı açılır bildirimler sunar, geleneksel bildirim çubuklarını değiştirir. Kullanıcılara kaydetme, güncelleme veya silme gibi eylemler sırasında anında bildirimler sağlayarak bilgilendirilmiş ve etkileşimli kalmalarını sağlar.

Satın alma sürecini Hızlı Satın Alma ile basitleştirin. Bu özellik, bir satın alma işlemini tamamlamak için gerekli adımları azaltarak alışveriş sepeti terkini azaltır ve dönüşüm oranlarını artırarak daha verimli bir alışveriş deneyimine yol açar.

Müşterilere WhatsApp ve canlı sohbet aracılığıyla sipariş soruları ve destek için doğrudan bir iletişim kanalı sağlayın. Müşteri etkileşimini artırın ve ihtiyaçlarına daha uygun bir şekilde yardım almaları için pratik bir yöntem sunarak daha tatmin edici bir alışveriş deneyimi sağlayın.

Göz alıcı İndirim Rozeti ile indirimli ürünleri ve yüzdeyi vurgulayın. Bu gösterge, müşterilerin özel fırsatları keşfetmelerini teşvik eder ve satışları ve müşteri memnuniyetini artırır.

Klasik varyasyonlara ek olarak, özelliklerimiz ürün çeşitliliklerini profesyonelce bir kutu formatında göstererek kullanıcı deneyimini artırır ve satın alma işlemlerini özelleştirmeyi basitleştirir.

Miktar özelliğimiz, kullanıcılara ürün miktarlarını ürün detay ve alışveriş sepeti sayfalarında kolayca + ve - düğmelerini kullanarak ayarlamalarına olanak tanır, alışveriş deneyimlerinde daha fazla kontrol ve kolaylık sağlar.