WordPress eTicaret Teması

7/24 E-Ticaret, v3
premium wordpress eticaret teması
modern tasarımlar
woocommerce eticaret teması
essentials24 woocommerce eklentisi
7/24 E-Ticaret, v3
premium wordpress eticaret teması
modern tasarımlar
woocommerce eticaret teması
essentials24 woocommerce eklentisi

7/24 E-Ticaret, v3

Çok Amaçlı WooCommerce e-Ticaret Teması.

(5 Puan)
4390 Sipariş Ücretsiz Kurulum

Açıklama:

2016’dan beri en fazla tercih edilen, binlerce aktif lisansa sahip e-ticaret teması 7/24 e-Ticaret tamamen yenilendi. Şimdi çok daha yenilikçi, hızlı, modern ve benzersiz.🚀

Gereksiz eklentiler içermeyen, güvenlik odaklı ve her şey dahil özelliklere sahip. 6 ay boyunca 7/24 ücretsiz teknik destek. ⚡

 • Yayınlanma Tarihi:10.02.2016
 • Güncellenme Tarihi:07.01.2024
 • Versiyon:3.0.6
 • Teknolojiler:HTML5, CSS3, Bootstrap 5, jQuery, PHP, SASS
 • Tarayıcı Uyumluluğu:Chrome, Safari, Opera, Firefox, Edge, IE11
 • Eklenti Uyumluluğu:Iyzico, PayTR, WooCommerce, ACF, ParamPos, Tüm Eklentiler
 • PHP Sürüm Uyumluluğu:PHP 7.3, PHP 7.4, PHP 8.0, PHP 8.1
 • CMS Uyumluluğu:Wordpress 6.0+, WooCommerce 8.0+, Tüm Güncel Sürümler
 • Dökümantasyon:Mevcut
 • Responsive Tasarım:%100 Responsive (Masaüstü, Tablet, Telefon)
 • PageSpeed Puanı:95+ Masaüstü, 90+ Mobil
 • Gtmetrix Puanı:98+ Masaüstü, 95+ Mobil
 • Dosyalar:CSS / JS Dosyaları, PHP Dosyaları

Lisans

Kurulum

Destek

MERHABA2024 Yıl boyunca net %24 indirim!

0.00 TRY0.00 TRY (*Tek ödeme, sınırsız lisans, ömür boyu kullanım.)

₺0.00'den başlayan taksitlerle...
Demo İncele

WordPress, e-ticaret sitesi oluşturmak veya halihazırda bulunan sistemleri değiştirmek isteyen birçok proje için mükemmel bir platformdur. Ancak, bu platformu etkili ve güvenli bir şekilde kullanmak için doğru WordPress eTicaret Teması ve Eklentileri seçmek elzemdir. 7/24 e-Ticaret’i biliyorsunuz, şimdi karşınızda…

WordPress eTicaret Teması: 7/24 e-Ticaret v3 ile tanışın

Türkiye’nin 2016dan beri en çok tercih edilen, binlerce aktif lisansı bulunan e-ticaret teması tamamen yenilendi. Karşınızda 7/24 eTicaret v3, 2024 standartlarında, hiç olmadığı kadar yeni, hızlı, modern ve benzersiz.

Gereksiz eklentiler bulunmayan, güvenlik odaklı ve her şey dahil.

WordPress’in güzelliklerinden birisi, çeşitli tema ve şablonlar arasından seçim yapma özgürlüğüdür. Ancak, WordPress eticaret teması seçerken dikkate almanız gereken bazı önemli faktörler vardır. Bu faktörleri biz düşündük ve geliştirdik.

En iyi WordPress eTicaret Teması ile Ekstra Eklentilere ya da Gereksiz Maliyetlere son!

Her Şey Dahil, Her Şey Mevcut!

 • 7/24 E-Ticaret v3. 2024 standartlarında, hiç olmadığı kadar yeni, hızlı, modern ve benzersiz.
 • Essentials24+ ile e-ticaret yapmanız için gereken tüm şeyleri tek bir yere topladık. WP sistemlerinize Essentials24+ eklentisi ile e-ticaret deneyiminizi kolaylaştıracak çözümler.
 • Sadece satışlara odaklanın, geri kalan her şeyi düşündük.
Ücretsiz Kurulum ve Etkinleştirme

Anında iletilen tema dosyaları ve lisansınız ile dakikalar içerisinde hayalinizdeki eticaret sitesini oluşturmaya başlayın.

 • Otomatik güncellemer ile en yenisi.
 • Tek ödeme / Ömür boyu kullanım.
 • Sınırsız site kullanım lisansı. Nedir?
Essentials24+ ve ACF ile tamamen yönetilebilir sistem.

Gelişmiş tema ayarları paneli Essentials24 ile, gördüğünüz her şeyi düzenleyin ve istediğiniz tüm özellikleri kolayca yönetin.

 • Tüm içeriğie müdahale imkanı.
 • Özelleştirilmiş yönetim paneli alanları.
 • Sınırsız site kullanım lisansı. Nedir?
Tema Tanıtım Videosu

Ürün veya hizmetlerinizi çevrimiçi olarak satışa çıkartmanız için tasarlandı, bir ekosistem oluşturdu. 2016'dan beri.

 • Sürekli gelişen arayüzler.
 • Ekstra eklentiler olmayan, tamamen güvenli tema.
 • Sınırsız site kullanım lisansı. Nedir?

Tema Kurulum Adımları

İndir

Tema dosyalarınıza ödemenizi takiben müşteri panelinizden ve mail adresinizden erişebilirsiniz.

Yükle

Wordpress Panel üzerinden yükleyebilir ve tüm eklentiler ile birlikte aktif edebilirsiniz.

Lisans

Size özel oluşturulan lisans kodunuzu aktif edebilir ve tek tık ile demo aktarabilirsiniz.

Kullanım

Sınırsız sitede ömür boyu kullanım hakkına sahipsiniz. En güncel sürümler ile kullanabilirsiniz.

Sınırsız Lisans, Tema Güncellemeleri ve Ömür Boyu Kullanım Ayrıcalığı

Üstelik sınırsız lisans ve otomatik güncellemelerle sürekli güncellenen bir sistemde Site24 | Premium üyesi olacaksınız. 🎉

WooCommerce & WordPress Teması Özellikleri

Gerekli olan tüm özellikleri tecrübe ve tasarım ile birleştirip tek bir yere topladık. Burada, tüm e-ticaret projelerinize uçtan uca çözümler bulabilirsiniz.

Hız ve Performans

Hızlı yüklenen ve gezinilen bir site, ziyaretçilerin ilgisini çeker ve arama motorları tarafından ödüllendirilir. WP Eticaret teması, hız ve performans konularında sizi öne çıkaracak şekilde optimize edilmiştir. PageSpeed, Gtmetrix, Lighthouse gibi platformda ciddi puanlara ulaşmış ve binlerce aktif lisansı ile bunu kanıtlamıştır.

SEO Uyumlu Yapı / Rich Snippet (Zengin İçerik) Desteği

Arama motoru optimizasyonu (SEO), müşterilerin sizleri bulabilmesi ve görünürlüğünüzü artırmak için kritik öneme sahiptir. On-Page SEO tarafında, kullandığımız güncel kütüphaneler ve web standartlarına uygun kodlama & geliştirmelerimiz ile sizlere yalnızca başlıklar, meta açıklamalar ve diğer SEO öğelerini eklemek kalır.

Özelleştirme Kolaylığı

Kullanıcı deneyimi, tutarlı tasarımı ve yenilikçi özellikleri ile birkaç dakika içerisinde WordPress / WooCommerce sistemlerinizi üst düzey bir e-ticaret’e çevirebilirsiniz. Tema ile birlikte ücretesiz gelen Essentials24+, tüm kurumsal kimlik renklerinizi, logo, tipografi ve ürün tipinize göre istediğiniz blok yönetimini yapabilmenizi sağlar. Kısaca, sizin için her şeyi önceden düşündük.

Uyumlu ve Sorunsuz Entegrasyon

WordPress 6+ & Gutenberg & WooCommerce 8+ ile birlikte tüm eklentiler ve çekirdek özellikler %100 uyumluluğu sağlıyor ve herhangi bir uyumsuzluk durumunda destek paketi kapsamında ücretsiz çözümler sunuyoruz.

En İyi WordPress eTicaret Teması – 7/24 eTicaret

WordPress e-ticaret dünyasında en iyi temalardan biri olarak sizlere sunduğumuz 7/24 eTicaret v3,  web standartlarına uygun, hızlı, modern ve güvenlik odaklı bir çözüm üretiyor. Binlerce aktif lisansa sahip olan bu tema, Essentials24+ eklentisi ile bir araya gelerek işletmelerin satış odaklı ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm sağlıyor.

Özelleştirme kolaylığı, sınırsız lisans avantajı, bootstrap desteği ve sürekli güncellemelerle geliştirilen Site24 | Premium üyeliği, WordPress e-ticaret

sitelerine uzun vadeli, güvenilir ve performans odaklı bir deneyim vaat ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

7/24 e-Ticaret, yaklaşık 10 yıldır Türkiye'nin en çok tercih edilen e-ticaret temalarından birisidir. 2024 yılında, 7/24 e-Ticaret v3 ile web standartlarına uygun olarak tasarlanmış, hızlı, modern, konsept ve güvenlik odaklı bir temadır. Binlerce aktif lisansa sahiptir ve güvenilir bir çözüm sunar.Yalnızca satışlara odaklanın, geri kalan her şey yerli yerinde.

Essentials24+, e-ticaret sitelerinde olması gereken tüm özellikleri barındıran, kullanıcı deneyimini kolaylaştırmak için geliştirilen bir eklentidir.Ayrıca, özelleştirme kolaylığı sağlar ve işletmelerin ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm sunar.Anında Canlı Arama (Ajax Arama) Anında Canlı Filtreler (Ajax Filtreler) Marka Sistemi Sosyal Paylaşım Gelişmiş Bildirimler Hızlı Satın Alma WhatsApp Üzerinden Sipariş + Sohbet İndirim Rozeti Kategori kutuları Gelişmiş Varyasyon Çeşitliliği Miktar (Minimum/Maksimum Düğmeleri) Ve daha fazlasını geliştirmeye devam ediyoruz...

Eticaret teması, İçerik Yönetim Sistemleri (Wordpress CMS) için geliştirilen arayüzlerdir. cüzi ücretlerle satın alarak, birkaç dakika içinde kendi sisteminize entegre edebilirsiniz. Projelerinizi özgün ve uygun fiyatlı bir şekilde geliştirmenize olanak tanır.

Tema kurulumu Site24 tarafından ücretsiz olarak anahtar teslim yapılmaktadır. Verdiğiniz sunucu ya da Wordpress yönetim panel bilgileri ile birkaç saat içerisinde teslim ediyoruz.

Evet, Site24 üzerinden eriştiğiniz dosyalarda dökümantasyon, kurulum içerikleri, lisansınız ve tema bulunmaktadır. Bu yönergelerle birkaç dakika içerisinde kurulumu siz de yapabilirsiniz. Merak etmeyin, eğer bize danışmak istedikleriniz olur ise 7/24 talep sistemimizden ulaşabilirsiniz.

Sınırsız lisans, aynı temayı birden fazla web sitesinde kullanma özgürlüğü sağlar. Herhangi bir ek ücret ödemeden sınırsız sayıda projenize lisanslanmış temaları ve eklentileri kullanabilirsiniz.

Lisans kullanımı sınırsızdır ve bu, projelerinizde özgürce kullanabileceğiniz anlamına gelir. Ancak, destek, kurulum ve düzenlemeler yalnızca ilk olarak etkinleştirdiğiniz "ana site" için geçerlidir. İlk etkinleştirdiğiniz ana siteye özel olarak sağlanan bu hizmetler, bundan sonraki her bir site için geçerli değildir

Evet, 7/24 e-Ticaret v3 teması, WordPress 6+ ve Gutenberg ile uyumlu olarak geliştirilmiştir. Ayrıca, sürekli teknik takip ve otomatik güncellemeler ile herhangi bir uyumsuzluk durumunda ücretsiz destek sunar.